XV Zjazd PTBF

Szanowni Państwo,

Zapewne wiedzą już Państwo, że w dniach 26-28 czerwca 2013 r. odbędzie się w Nałęczowie XV Zjazd Polskiego Towarzystwa Biofizycznego.

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do udziału w naszym Zjeździe!

Polskie Towarzystwo Biofizyczne jest ogólnopolską organizacją grupującą przedstawicieli wielu nauk przyrodniczych, prowadzących swoją działalność badawczą na pograniczu medycyny, biologii, biotechnologii oraz chemii i fizyki. Wśród naszych członków są zarówno pracownicy wyższych uczelni jak i instytutów badawczych z terenu całej Polski. Cieszymy się, że są wśród nas zarówno doświadczeni badacze i nestorzy nauki polskiej jak i adepci nauki: doktoranci i studenci. Mamy nadzieję, że reprezentanci wszystkich tych grup spotkają się w Nałęczowie aby zaprezentować wyniki swoich najnowszych badań, skorzystać z możliwości ich dyskusji oraz podtrzymać lub nawiązać współprace i przyjaźnie, z koleżankami i kolegami z innych ośrodków.

Chcemy aby kolejny Zjazd naszego Towarzystwa był, jak zawsze do tej pory, pięknym świętem polskich biofizyków.

Jeszcze raz ponawiamy nasze serdeczne zaproszenie i cieszymy się na spotkanie w Nałęczowie.

Wiesław I. Gruszecki
wraz z całym Komitetem Organizacyjnym Zjazdu

Lublin, 27 czerwca 2012 r.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia dla pracowników. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.